KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14372095
nr 1437 2095
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 20/150. "Panorama", 44x280cm, oramad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:56:41
7/12 18:39:37
13/12 19:49:51
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén